T529P106M010AAE200
DigiKey raktári szám
399-17689-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-17689-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-17689-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T529P106M010AAE200
Leírás
CAP TANT POLY 10UF 10V 0805
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 10 V 0805 (2012 metrikus) 200mohm / 100kHz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T529P106M010AAE200 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
KEMET
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 105°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Kapacitás
10 µF
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
P
Névleges feszültség
10 V
Tulajdonságok
univerzális
Típus
öntött
Alap típusszám
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
200mohm / 100kHz