T525D687M2R5ATE025
DigiKey raktári szám
399-3263-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-3263-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-3263-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T525D687M2R5ATE025
Leírás
CAP TANT POLY 680UF 2.5V 2917
Gyártói standard átfutási idő
50 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 2.5 V 2917 (7343 metrikus) 25mohm / 100kHz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T525D687M2R5ATE025 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
25mohm / 100kHz
Gyártó
KEMET
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
680 µF
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
D
Névleges feszültség
2.5 V