T523J477M010APE070
DigiKey raktári szám
399-18666-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-18666-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-18666-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T523J477M010APE070
Leírás
CAP TANT POLY 470UF 10V 2924
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 10 V 2924 (7360 metrikus) 70mohm / 100kHz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T523J477M010APE070 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Gyártó
KEMET
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2924 (7360 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,236" Sz. (7,30mm x 6,00mm)
Kapacitás
470 µF
Max. magasság (beültetve)
0,059" (1,50mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
J
Névleges feszültség
10 V
Tulajdonságok
univerzális
Típus
öntött
Alap típusszám
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70mohm / 100kHz