T521X156M063ATE150
DigiKey raktári szám
399-11616-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-11616-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-11616-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T521X156M063ATE150
Leírás
CAP TANT POLY 15UF 63V 2917
Gyártói standard átfutási idő
36 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 63 V 2917 (7343 metrikus) 150mohm / 100kHz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T521X156M063ATE150 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyártó
KEMET
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
15 µF
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
X
Névleges feszültség
63 V
Tulajdonságok
univerzális
Típus
öntött
Alap típusszám
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150mohm / 100kHz