T521V336M025ATE060
DigiKey raktári szám
399-5759-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-5759-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-5759-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T521V336M025ATE060
Leírás
CAP TANT POLY 33UF 25V 2917
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 25 V 2917 (7343 metrikus) 60mohm / 100kHz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T521V336M025ATE060 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
KEMET
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
33 µF
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
V
Névleges feszültség
25 V
Tulajdonságok
univerzális
Típus
öntött
Alap típusszám
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60mohm / 100kHz