T520A476M006ATE150 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Sprague
Raktáron: 1 919
Adatlap
Direct
KYOCERA AVX
Raktáron: 729
Adatlap
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
47 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 6.3 V 1206 (3216 metrikus) 150mohm / 100kHz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.