T496C225K035ATE3K5
DigiKey raktári szám
399-3933-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-3933-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-3933-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T496C225K035ATE3K5
Leírás
CAP TANT 2.2UF 10% 35V 2312
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µF öntött Tantál kondenzátorok 35 V 2312 (6032 metrikus) 3,5ohm
EDA / CAD modellek
T496C225K035ATE3K5 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Tokozás
2312 (6032 metrikus)
Méretek
0,236" H. x 0,126" Sz. (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,110" (2,80mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
C
Névleges feszültség
35 V
Tulajdonságok
meghibásodásbiztos, beépített biztosítékkal
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
3,5ohm