T495X107K016AHE1007836 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
100 µF öntött Tantál kondenzátorok 16 V 2917 (7343 metrikus) 100mohm / 100kHz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
T495X107K016AHE1007836
DigiKey raktári szám
399-T495X107K016AHE1007836TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
T495X107K016AHE1007836
Leírás
100.UF 16.0V
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100mohm / 100kHz
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Névleges feszültség
16 V