T494B106K016AT
DigiKey raktári szám
399-3830-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-3830-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-3830-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T494B106K016AT
Leírás
CAP TANT 10UF 10% 16V 1411
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF öntött Tantál kondenzátorok 16 V 1411 (3528 metrikus) 800mohm
EDA / CAD modellek
T494B106K016AT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1411 (3528 metrikus)
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,083" (2,10mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
B
Névleges feszültség
16 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
800mohm