T491X687K004AT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
KEMET
Raktáron: 1 150
Adatlap
Direct
Vishay Sprague
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Similar
680 µF öntött Tantál kondenzátorok 4 V 2917 (7343 metrikus) 500mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
T491X687K004AT
DigiKey raktári szám
T491X687K004AT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
T491X687K004AT
Leírás
CAP TANT 680UF 10% 4V 2917
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
T491X687K004AT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
X
Névleges feszültség
4 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
500mohm