T491D475K035AH
DigiKey raktári szám
399-T491D475K035AHTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-T491D475K035AHCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-T491D475K035AHDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T491D475K035AH
Leírás
CAP TANT 4.7UF 10% 35V 2917
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µF öntött Tantál kondenzátorok 35 V 2917 (7343 metrikus) 1,5ohm
EDA / CAD modellek
T491D475K035AH modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
D
Névleges feszültség
35 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1,5ohm