T491D227K010AH4153 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
KEMET
Raktáron: 974
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Raktáron: 500
220 µF öntött Tantál kondenzátorok 10 V 2917 (7343 metrikus) 500mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
T491D227K010AH4153
DigiKey raktári szám
T491D227K010AH4153-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
T491D227K010AH4153
Leírás
CAP TANT 220UF 10% 10V 2917
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
T491D227K010AH4153 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
D
Névleges feszültség
10 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
500mohm