T491D226M020AT | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | T491D226M020AT |
Leírás | CAP TANT 22UF 20% 20V 2917 |
Gyártói standard átfutási idő | 19 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 22 µF öntött Tantál kondenzátorok 20 V 2917 (7343 metrikus) 800mohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | T491D226M020AT modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Gyrt. | Élettartam / hőmérséklet 2000 óra / 125°C |
Sorozat | Rögzítés módja Felületszerelt |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 2917 (7343 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Méretek 0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm) |
Kapacitás | Max. magasság (beültetve) 0,122" (3,10mm) |
Tűrés ±20% | Gyártói méretjelölés D |
Névleges feszültség 20 V | Tulajdonságok univerzális |
Típus öntött | Alap típusszám |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 800mohm |