T491D226M020AT
DigiKey raktári szám
399-3783-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-3783-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-3783-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T491D226M020AT
Leírás
CAP TANT 22UF 20% 20V 2917
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF öntött Tantál kondenzátorok 20 V 2917 (7343 metrikus) 800mohm
EDA / CAD modellek
T491D226M020AT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
D
Névleges feszültség
20 V
Tulajdonságok
univerzális
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
800mohm