T491B226M006AT | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | T491B226M006AT |
Leírás | CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1411 |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 22 µF öntött Tantál kondenzátorok 6.3 V 1411 (3528 metrikus) 2,5ohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | T491B226M006AT modellek |
Kategória | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Gyrt. | Élettartam / hőmérséklet 2000 óra / 125°C |
Sorozat | Rögzítés módja Felületszerelt |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 1411 (3528 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Méretek 0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm) |
Kapacitás | Max. magasság (beültetve) 0,083" (2,10mm) |
Tűrés ±20% | Gyártói méretjelölés B |
Névleges feszültség 6.3 V | Tulajdonságok univerzális |
Típus öntött | Alap típusszám |
Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 2,5ohm |