T491B226M006AT
DigiKey raktári szám
399-8313-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-8313-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-8313-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T491B226M006AT
Leírás
CAP TANT 22UF 20% 6.3V 1411
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF öntött Tantál kondenzátorok 6.3 V 1411 (3528 metrikus) 2,5ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
T491B226M006AT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1411 (3528 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,083" (2,10mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
B
Névleges feszültség
6.3 V
Tulajdonságok
univerzális
Típus
öntött
Alap típusszám
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
2,5ohm