SU10VFC-R04250
DigiKey raktári szám
399-10621-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SU10VFC-R04250
Leírás
CMC 25MH 400MA 2LN TH
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 mH @ 1 kHz 2 Vonali közös módusú fojtótekercs Furatszerelt 400mA DCR 2,8ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SU10VFC-R04250 modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2,8ohm
Gyártó
KEMET
Névleges AC feszültség
250V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 120°C
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,709" H. x 0,610" Sz. (18,00mm x 15,50mm)
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,591" (15,00mm)
Vonalak száma
2
Tokozás
függőleges, 4 NYÁK érintkező
Induktivitás / frekvencia
25 mH @ 1 kHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
400mA