SBC6-4R7-802
DigiKey raktári szám
399-18947-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBC6-4R7-802
Leírás
FIXED IND 4.7UH 8A 10 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.7 µH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 8 A 10mohm max. Radiális, függőleges henger
EDA / CAD modellek
SBC6-4R7-802 modellek
Kategória
Telítési áram
16,1A
Gyrt.
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
10mohm max.
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
10 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Furatszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Radiális, függőleges henger
Induktivitás
Méretek
0,472" átmérő (12,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,591" (15,00mm)