SBC3-100-362
DigiKey raktári szám
399-18905-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBC3-100-362
Leírás
FIXED IND 10UH 3.6A 30 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 3.6 A 30mohm max. Radiális, függőleges henger
EDA / CAD modellek
SBC3-100-362 modellek
Kategória
Telítési áram
3A
Gyrt.
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
30mohm max.
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
10 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Furatszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Radiális, függőleges henger
Induktivitás
Méretek
0,354" átmérő (9,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,354" (9,00mm)