SBC2-100-212
DigiKey raktári szám
399-18897-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBC2-100-212
Leírás
FIXED IND 10UH 2.1A 60 MOHM TH
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2.1 A 60mohm max. Radiális, függőleges henger
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SBC2-100-212 modellek
Kategória
Telítési áram
2,1A
Gyrt.
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
60mohm max.
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
10 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Furatszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Radiális, függőleges henger
Induktivitás
Méretek
0,276" átmérő (7,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,315" (8,00mm)