R82EC2100SH50J
DigiKey raktári szám
399-R82EC2100SH50JCT-ND - Vágott szalag (CT)
399-R82EC2100SH50JTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
R82EC2100SH50J
Leírás
CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF Fóliakondenzátor 63V 100V Poliészter, Polietilén-tereftalát (PET), Fémbevonatú - egymásra helyezett Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
R82EC2100SH50J modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Méretek
0,283" H. x 0,098" Sz. (7,20mm x 2,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,260" (6,60mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Névleges AC feszültség
63V
Felhasználás
autóipar
Névleges DC feszültség
100V