R463I315000M2K
DigiKey raktári szám
399-R463I315000M2K-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R463I315000M2K
Leírás
CAP FILM SAFETY/EMI SUPP RAD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.15 µF Fóliakondenzátor 310V 630V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
R463I315000M2K modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,709" H. x 0,236" Sz. (18,00mm x 6,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,476" (12,10mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,591" (15,00mm)
Névleges AC feszültség
310V
Felhasználás
EMI, RFI-elfojtás
Névleges DC feszültség
630V