R463F310040M1M
DigiKey raktári szám
399-17240-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R463F310040M1M
Leírás
CAP FILM 0.1UF 20% 630VDC RAD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF Fóliakondenzátor 310V 630V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
R463F310040M1M modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,512" H. x 0,236" Sz. (13,00mm x 6,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,476" (12,10mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,394" (10,00mm)
Névleges AC feszültség
310V
Felhasználás
EMI, RFI-elfojtás
Névleges DC feszültség
630V