MPLC0730L1R0
DigiKey raktári szám
399-10980-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-10980-1-ND - Vágott szalag (CT)
399-10980-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPLC0730L1R0
Leírás
FIXED IND 1UH 10.6A 9 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 10.6 A 9mohm max. 2-SMD, J-kivezetés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MPLC0730L1R0 modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
9mohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 120°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
huzaltekercselésű
Tokozás
2-SMD, J-kivezetés
Induktivitás
Méretek
0,303" H. x 0,264" Sz. (7,70mm x 6,70mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,118" (3,00mm)
Névleges áram (Amper)
Alap típusszám
Telítési áram
11A