F881BR473K300Z megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
0.047 µF Fóliakondenzátor 300V 1000V (1kV) Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
F881BR473K300Z
DigiKey raktári szám
399-F881BR473K300Z-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
F881BR473K300Z
Leírás
CAP FILM POLYPROP RAD Y2
Gyártói standard átfutási idő
34 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
F881BR473K300Z modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Szalag dobozban (TB)
Méretek
0,709" H. x 0,512" Sz. (18,00mm x 13,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,472" (12,00mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,591" (15,00mm)
Névleges AC feszültség
300V
Felhasználás
EMI, RFI-elfojtás
Névleges DC feszültség
1000V (1kV)