F863FU335K310ZV047
DigiKey raktári szám
399-F863FU335K310ZV047-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
F863FU335K310ZV047
Leírás
CAP FILM 3.3UF 10% 630VDC RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 µF Fóliakondenzátor 310V 630V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
F863FU335K310ZV047 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Tálca
Méretek
1,260" H. x 0,709" Sz. (32,00mm x 18,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
1,303" (33,10mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
1,083" (27,50mm)
Névleges AC feszültség
310V
Felhasználás
Autóipar; EMI, RFI-elfojtás
Névleges DC feszültség
630V