CK05BX104KT/R
DigiKey raktári szám
1001-2005-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1001-2005-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CK05BX104KT/R
Leírás
CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor BX Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CK05BX104KT/R modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,190" H. x 0,090" Sz. (4,83mm x 2,29mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,200" (5,08mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)