C4AEHBW5750A3NJ
DigiKey raktári szám
399-7583-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C4AEHBW5750A3NJ
Leírás
CAP FILM 75UF 5% 600VDC RADIAL
Részletes leírás
75 µF Fóliakondenzátor 600V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális - 4 kivezetéses
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C4AEHBW5750A3NJ modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
2,264" H. x 1,378" Sz. (57,50mm x 35,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
1,969" (50,00mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
2,067" (52,50mm)
Névleges DC feszültség
600V
Felhasználás
DC Link, DC szűrés; nagyfrekvencia, kapcsolás
Dielektrikum anyaga
Alap típusszám
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
3.1 mOhms