C44UJGT6225A8TK
DigiKey raktári szám
399-14223-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C44UJGT6225A8TK
Leírás
CAP FILM 225UF 10% 700VDC RADIAL
Részletes leírás
225 µF Fóliakondenzátor 700V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális, fémdoboz
EDA / CAD modellek
C44UJGT6225A8TK modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
3,346" átmérő (85,00mm)
Max. magasság (beültetve)
2,992" (76,00mm)
Kapacitás
Végződtetés
Menetes, anya
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
1,248" (31,70mm)
Névleges DC feszültség
700V
Felhasználás
DC Link, DC-szűrés
Dielektrikum anyaga
Tulajdonságok
Hosszú élettartamú
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1.2 mOhms