C44APGP5100ZE0J
DigiKey raktári szám
399-C44APGP5100ZE0J-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C44APGP5100ZE0J
Leírás
CAP FILM 10UF 5% 1.2KVDC RADIAL
Részletes leírás
10 µF Fóliakondenzátor 500V 1200V (1,2kV) Polipropilén (PP), Fémezett Radiális, fémdoboz
EDA / CAD modellek
C44APGP5100ZE0J modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
3 mOhms
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
2,165" átmérő (55,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
5,512" (140,00mm)
Tűrés
±5%
Névleges AC feszültség
500V
Kivezetések közötti távolság
0,878" (22,30mm)
Névleges DC feszültség
1200V (1,2kV)