C44AMGP5500ZA0J
DigiKey raktári szám
399-C44AMGP5500ZA0J-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C44AMGP5500ZA0J
Leírás
CAP FILM 50UF 5% 850VDC RADIAL
Részletes leírás
50 µF Fóliakondenzátor 450V 850V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális, fémdoboz
EDA / CAD modellek
C44AMGP5500ZA0J modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
5 mOhms
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
2,992" átmérő (76,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
5,512" (140,00mm)
Tűrés
±5%
Névleges AC feszültség
450V
Kivezetések közötti távolság
0,878" (22,30mm)
Névleges DC feszültség
850V