C44AMGP5300ZA0J
DigiKey raktári szám
399-14246-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C44AMGP5300ZA0J
Leírás
CAP FILM 30UF 5% 850VDC RADIAL
Részletes leírás
30 µF Fóliakondenzátor 450V 850V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális, fémdoboz
EDA / CAD modellek
C44AMGP5300ZA0J modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
5 mOhms
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
2,559" átmérő (65,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
5,512" (140,00mm)
Tűrés
±5%
Névleges AC feszültség
450V
Kivezetések közötti távolság
0,878" (22,30mm)
Névleges DC feszültség
850V