C44AJFP5100ZA0J
DigiKey raktári szám
399-C44AJFP5100ZA0J-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C44AJFP5100ZA0J
Leírás
CAP POLYPROP FILM CAN
Részletes leírás
10 µF Fóliakondenzátor 400V 700V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális, fémdoboz
EDA / CAD modellek
C44AJFP5100ZA0J modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
3 mOhms
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Csomagolás
Doboz
Méretek
1,969" átmérő (50,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
4,055" (103,00mm)
Tűrés
±5%
Névleges AC feszültség
400V
Kivezetések közötti távolság
0,878" (22,30mm)
Névleges DC feszültség
700V