C44AHGP6100ZA0J
DigiKey raktári szám
399-13109-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C44AHGP6100ZA0J
Leírás
CAP FILM 100UF 5% 600VDC RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF Fóliakondenzátor 330V 600V Polipropilén (PP), Fémezett Radiális, fémdoboz
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C44AHGP6100ZA0J modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
5 mOhms
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Rögzítés módja
váz, Tőcsavarral rögzíthető
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
2,992" átmérő (76,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
5,433" (138,00mm)
Tűrés
±5%
Végződtetés
Menetes, apa
Névleges AC feszültség
330V
Kivezetések közötti távolság
0,878" (22,30mm)
Névleges DC feszültség
600V