C430C473F5G5TA7200 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
0.047 µF ±1% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 axiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C430C473F5G5TA7200
DigiKey raktári szám
C430C473F5G5TA7200-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C430C473F5G5TA7200
Leírás
CAP CER 0.047UF 50V C0G AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C430C473F5G5TA7200 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
axiális
Kapacitás
Méretek
0,150" átmérő x 0,240" H. (3,81mm x 6,10mm)
Tűrés
±1%