C430C273J1G5TA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
0.027 µF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 axiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C430C273J1G5TA
DigiKey raktári szám
C430C273J1G5TA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C430C273J1G5TA
Leírás
CAP CER 0.027UF 100V C0G AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C430C273J1G5TA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
axiális
Kapacitás
Méretek
0,150" átmérő x 0,240" H. (3,81mm x 6,10mm)
Tűrés
±5%