C420C682J2G5TA7200 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Similar
6800 pF ±5% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 axiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C420C682J2G5TA7200
DigiKey raktári szám
C420C682J2G5TA7200-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C420C682J2G5TA7200
Leírás
CAP CER 6800PF 200V C0G AXIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C420C682J2G5TA7200 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,100" átmérő x 0,200" H. (2,54mm x 5,08mm)
Tűrés
±5%