C420C102G2G5TA7200 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
1000 pF ±2% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 axiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C420C102G2G5TA7200
DigiKey raktári szám
C420C102G2G5TA7200-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C420C102G2G5TA7200
Leírás
CAP CER 1000PF 200V C0G AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C420C102G2G5TA7200 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
axiális
Kapacitás
Méretek
0,100" átmérő x 0,200" H. (2,54mm x 5,08mm)
Tűrés
±2%