C410C272K2G5TA7200 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Similar
2700 pF ±10% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 axiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C410C272K2G5TA7200
DigiKey raktári szám
C410C272K2G5TA7200-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C410C272K2G5TA7200
Leírás
CAP CER 2700PF 200V C0G AXIAL
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C410C272K2G5TA7200 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
axiális
Kapacitás
Méretek
0,095" átmérő x 0,170" H. (2,41mm x 4,32mm)
Tűrés
±10%