C340C473J5G5TA7303 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
0.047 µF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C340C473J5G5TA7303
DigiKey raktári szám
399-C340C473J5G5TA7303TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C340C473J5G5TA7303
Leírás
CAP CER RAD MONO
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C340C473J5G5TA7303 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális
Kapacitás
Méretek
0,290" H. x 0,160" Sz. (7,36mm x 4,07mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,500" (12,70mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)