C336C104M1U5TA7301 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
0.1 µF ±20% 100V Kerámia kondenzátor Z5U Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C336C104M1U5TA7301
DigiKey raktári szám
399-C336C104M1U5TA7301TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C336C104M1U5TA7301
Leírás
CAP CER RAD MONO
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C336C104M1U5TA7301 modellek
Üzemi hőmérséklet
10°C ~ 85°C
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Rögzítés módja
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,280" H. x 0,160" Sz. (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,400" (10,16mm)
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)