C333C823F5G5TA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KEMET
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Similar
0.082 µF ±1% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C333C823F5G5TA
DigiKey raktári szám
C333C823F5G5TA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C333C823F5G5TA
Leírás
CAP CER RAD 82NF 50V C0G 1%
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C333C823F5G5TA modellek
Kategória
Tulajdonságok
alacsony ESL
Gyrt.
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Méretek
0,280" H. x 0,160" Sz. (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,400" (10,16mm)
Tűrés
±1%
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)
Névleges feszültség
Kivezetés formája
Formázott kivezetések - megtört
Hőmérsékleti koefficiens
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C