C330C473J1G5TA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Paraméterek tekintetében egyenértékű
0.047 µF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C330C473J1G5TA
DigiKey raktári szám
C330C473J1G5TA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C330C473J1G5TA
Leírás
CAP CER RAD 47NF 100V C0G 5%
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C330C473J1G5TA modellek
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
0,280" H. x 0,160" Sz. (7,11mm x 4,07mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,360" (9,14mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C