C323C823F3G5TA7301 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Upgrade
Similar
0.082 µF ±1% 25V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C323C823F3G5TA7301
DigiKey raktári szám
C323C823F3G5TA7301-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C323C823F3G5TA7301
Leírás
CAP CER 0.082UF 25V C0G/NP0 RAD
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C323C823F3G5TA7301 modellek
Kategória
Tulajdonságok
alacsony ESL
Méretek
0,200" H. x 0,125" Sz. (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,300" (7,62mm)
Tűrés
±1%
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)
Névleges feszültség
Kivezetés formája
formázott kivezetések
Hőmérsékleti koefficiens
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C