C323C560JAG5TA7301 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Upgrade
Similar
56 pF ±5% 250V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C323C560JAG5TA7301
DigiKey raktári szám
C323C560JAG5TA7301-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C323C560JAG5TA7301
Leírás
CAP CER 56PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C323C560JAG5TA7301 modellek
Méretek
0,200" H. x 0,125" Sz. (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,300" (7,62mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C