Ehhez nincs kép: C323C474K1R5TAAUTO
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C323C474K1R5TAAUTO
DigiKey raktári szám
399-C323C474K1R5TAAUTOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C323C474K1R5TAAUTO
Leírás
.470UF 100V
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.47 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,200" H. x 0,125" Sz. (5,08mm x 3,18mm)
Tűrés
±10%
Max. magasság (beültetve)
0,300" (7,62mm)
Névleges feszültség
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)