C322C473J2G5TA megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
KEMET
Upgrade
0.047 µF ±5% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C322C473J2G5TA
DigiKey raktári szám
C322C473J2G5TA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C322C473J2G5TA
Leírás
CAP CER 0.047UF 200V C0G/NP0 RAD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C322C473J2G5TA modellek
Kategória
Tulajdonságok
alacsony ESL
Gyrt.
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Méretek
0,200" H. x 0,125" Sz. (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,260" (6,60mm)
Tűrés
±5%
Kivezetések közötti távolság
0,200" (5,08mm)
Névleges feszültség
Kivezetés formája
formázott kivezetések
Hőmérsékleti koefficiens
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C