C320C223K1R5TA7303
DigiKey raktári szám
399-14090-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-14090-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C320C223K1R5TA7303
Leírás
CAP CER 0.022UF 100V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.022 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
EDA / CAD modellek
C320C223K1R5TA7303 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Méretek
0,200" H. x 0,125" Sz. (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,290" (7,36mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)