C320C222GAG5TA7301 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
2200 pF ±2% 250V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 Radiális
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C320C222GAG5TA7301
DigiKey raktári szám
C320C222GAG5TA7301-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C320C222GAG5TA7301
Leírás
CAP CER 2200PF 250V C0G/NP0 RAD
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C320C222GAG5TA7301 modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,200" H. x 0,125" Sz. (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,290" (7,36mm)
Tűrés
±2%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C