C320C104K5R5TA7305
DigiKey raktári szám
399-C320C104K5R5TA7305CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-C320C104K5R5TA7305TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C320C104K5R5TA7305
Leírás
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R Radiális
EDA / CAD modellek
C320C104K5R5TA7305 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Méretek
0,200" H. x 0,125" Sz. (5,08mm x 3,18mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,290" (7,36mm)
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,100" (2,54mm)